Biz Kimiz

Biz Kimiz?
Ekiralik.com, ev arkadaşı arama sistemlerine yeni bir anlayış getiriyor. Türkiye’nin en büyük ev arkadaşı arama platformu olma vizyonu ile yol çıkan Ekiralik.com, üniversite öğrencileri başta olmak üzere yalnız yaşayan veya kaldıkları eve yeni kişiler arayanların uğrak yeri olacak.
İnsanlar her zaman, yalnız yaşamak yerine doğru insanlarla birlikte yaşamayı tercih eder. Her anlamda uyumlu bir insanla yaşamak, sadece yaşam alanını değil yaşamı da paylaşmak demektir. Bazı ev arkadaşlıklarıyla ömür boyu süren dostlukların temeli atılır.
Ekiralik.com olarak bu gerçeklerin bilinci ile yola çıktık. Evinize uygun ev arkadaşı, size uygun bir ev veya oda bulmak için üstün bir algoritma ile tasarlanan Ekiralik.com, doğru insanı ve doğru evi bulmanızın en pratik yoludur.
Ekiralik.com, emsallerinden farklı olarak sadece ev değil yurt veya yurttaki odasına arkadaş arayanlar için de eşsiz imkanlar sunuyor. Ev arkadaşı, kalacak ev, oda arkadaşı veya oda arayanların buluşma noktası olan platformda güvenli kişiler ve evler bulabilirsiniz.
Ev paylaşımı alanında geniş yelpazede hizmet veriyoruz. Barınma ihtiyacınıza güvenilir çözümler sunmak için sürekli geliştirdiğimiz platformda yenilikçi bir ekip barındırıyoruz.
Kiralık bir eviniz veya odanız varsa ve bir daireyi paylaşmak istiyorsanız web sitemizde hemen bir hesap oluşturun ve aramanızı başlatın! Hem ekonomik hem pratik ev arkadaşı arama platformu Ekiralik.com’a ücretsiz üye olarak hemen ilanları inceleyin!
Eviniz veya arkadaşınız yoksa Ekiralik.com var!
Ekiralik, en sadık ev arkadaşınız!

 

Ücretsiz İlan Ver

Son gezdiklerim

Son gezilen ilan bulunmamaktadır.