ekiralık Nasıl Çalışır

Ekiralik.com Nasıl Çalışır?
Ekiralik.com, Türkiye’nin dört bir yanından ev arkadaşı arayan yüzlerce kişinin bir araya geldiği platformdur. Belirlediğiniz kriterlere uyan güvenilir ev arkadaşı bulmanın en kolay yoludur. Aynı zamanda yeni teknolojilerle tasarlanan gelişmiş bir algoritma ile temeli atılan Ekiralik.com, son derece hızlı ve pratik ev arkadaşı arama sistemidir. Peki, Ekiralik.com nasıl çalışır?
Ev arkadaşı arayanların iletişim ve etkileşim kurduğu bir platform olan Ekiralik.com’da ev arkadaşı veya kendine uygun bir ev bulabilirsin. Benzerlerinden farklı olarak özel yurtlarda oda arkadaşı bulma imkanı da veren Ekiralik.com’un güvenilir sistemine katılmak için ücretsiz üye olabilirsin. E-kiralik.com’daki onlarca ev arkadaşı ilanını inceleyebilir veya özel bir ev arkadaşı ilanı verebilirsin.
Ekiralik.com’da Neler Var?
Bir ev veya oda sahibiysen ve yaşam alanını belirlediğin kriterlere uygun bir ev arkadaşı ile paylaşmak istiyorsan Ekiralik.com tam sana göre! Ev arkadaşı arayanlar için “Evim var arkadaş arıyorum”, “Kalacak yer arıyorum” veya “Tek oda arıyorum” seçenekleri sunuyor. Bu alanlardaki ilanları inceleyerek, aradığın kişinin veya yaşam alanının özelliklerini ve alışkanlıklarını inceleyebilir, karar verdikten sonra hemen ilgili kişiyle iletişim kurabilirsin.
Ekiralik.com’da kendine uygun bir arkadaş bulamazsan hemen ücretsiz ilan oluşturarak, müstakbel ev arkadaşının seninle irtibat kurmasını bekleyebilirsin.
Ekiralik.com İlanları Nelerdir?
“Evim Var Arkadaş Arıyorum” diyorsan; ev arayanların oluşturduğu ilanları inceleyerek işe başlayabilirsin. Seçtiğin kişilerle iletişim kurarak, son kararını verebilirsin. İstediğin özelliklerde kişiyi bulamazsan ücretsiz ilan açarak, evinin özelliklerini ve fotoğraflarını paylaşabilirsin. Ayrıca, iletişim kurduğun kişi veya kişilerle anlaşarak, birlikte farklı bir ev kiralayabilirsiniz.
“Kalacak Ev Arıyorum” diyorsan; kalacak eve veya odaya ihtiyacın varsa, evine arkadaş arayanların ilanlarını inceleyebilirsin. Aradığın özelliklerde bir ev bulamadıysan yine ücretsiz ilan oluşturarak, kriterlerini belirtip, seninle iletişime geçilmesini bekleyebilirsin.
“Tek oda arıyorum” diyorsan; oda ilanlarını incelemelisin. Burada da konumuna göre bir yurt veya oda seçebilir; odayı paylaşacağın kişiyle iletişime geçerek kriterleri değerlendirebilirsin.
Ekiralik.com üzerinde kurumsal işletmeler de ilan verebiliyor. Yurt veya apart işleten işletmeler ilan vererek, odalarının özelliklerini paylaşabiliyor.
Ekiralik.com Güvenli mi?
Ekiralik.com, gerçek kişilerin üye olabildiği güvenli bir platformdur. Her üyelik, e-mail ve SMS ile doğrulanmaktadır. E-mail ve SMS doğrulaması yapan üyelikler, "doğrulanmış üyelik" rozeti almaktadır. E-mail doğrulaması yapmayan üyelikler, ilanlardaki kişilerle iletişim kuramaz.
Ekiralik.com’daki üyelikler için paylaşılan bilgiler hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.
Hadi, sen de hemen aradığın ev arkadaşını bul!

Ücretsiz İlan Ver

Son gezdiklerim

Son gezilen ilan bulunmamaktadır.